لیست دستگاه هایی که آپدیت اندروید 6 را دریافت می کنند توسط ایسوس منتشر شد

مرجع آموزش ویدیویی برنامه نویسی و برنامه نویسی تحت وب

دسترسي سريع

فروشگاه اپس نیوز

ايسوس در نوامبر ۲۰۱۵ تاييد کرد که برخي از دستگاه هاي اين شرکت به روزرساني اندرويد ۶ يا همان اندرويد مارشمالو را دريافت خواهند کرد.

 

لیست دستگاه هایی که آپدیت اندروید 6 را دریافت می کنند توسط ایسوس منتشر شد

 

در اين اظهار نظر نامي از مدل هايي که اين فرصت را دارند به ميان نيامد اما امروز به صورت رسمي ليست دستگاه هاي ايسوس که اندرويد ۶ مي گيرند منتشر شده است، در ادامه با ما همراه باشيد تا با اين دستگاه ها آشنا شويم.

در ليست ايسوس ۸ دستگاه ديده مي شوند که قرار است به روزرساني اندرويد ۶ را در چارک دوم سال ۲۰۱۶ يعني جايي بين خرداد تا شهريور را دريافت کنند.

به جز قابليت هاي اندرويد ۶ از جمله حالت ذخيره نيرو ويژه Doze و يا کنترل دسترسي برنامه ها، ايسوس در به روزرساني جديد خود ترجيح مي دهد که برخي از برنامه هاي پيش فرض دستگاه خود را با نمونه گوگلي‌شان تعويض کند.

از جمله برنامه هايي که در به روزرساني اندرويد ۶ ايسوس با نمونه گوگلي جايگزين خواهند شد، برنامه هاي Asus mail, Asus messenger و Asus calendar است که با برنامه هاي Google Messenger, Gmail و Google Calendar تعويض خواهند شد. به منظور ايجاد اين تغيير، پس از به روزرساني بايد دستگاه خود با ريست فکتوري کنيد. اگر به استفاده از اين برنامه ها عادت کرده ايد، همچنان مي توانيد آن ها را به رايگان از فروشگاه نرم افزاري گوگل، گوگل پلي استور دانلود کنيد.

 

و اما ليست دستگاه هاي ايسوس که به اندرويد ۶ آپديت مي شوند:

  • -(Asus ZenFone 2 (ZE550ML, ZE551ML
  • -(Asus ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML
  • -(Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition (ZE551ML
  • -(Asus ZenFone 2 Laser (ZE500KG, ZE500KL, ZE550KL, ZE551KL, ZE600KL, ZE601KL
  • -(Asus ZenFone Selfie (ZD551KL
  • -(Asus ZenFone Max (ZC550KL
  • -(Asus ZenFone Zoom (ZX551ML
  • -(Asus PadFone S (PF500KL

 

 

آيا شما يکي از اين دستگاه ها را داريد؟

به نظر مي رسد خبر ارايه آپديت اندرويد ۶ براي اين دستگاه ها خوشحال کننده باشد اما تاريخ ارايه اين به روزرساني خير! نظر شما چيست؟

 

-منبع: ترنجیعضويت در کانال تلگرام اپس نيوز دنبال کردن پيج اينستاگرام اپس نيوز