دانلود نرم افزار ساخت برنامه اندروید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

مرجع آموزش ویدیویی برنامه نویسی و برنامه نویسی تحت وب

دسترسي سريع

فروشگاه اپس نیوز

ساخت نرم افزارهای اندروید بدون نیاز به برنامه نویسی

دانلود نرم افزار ساخت برنامه اندروید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

برنامه ساز JoApp اولین سرویس آنلاین ایرانی برای ساخت برنامه های اندرودی میباشد که به صورت کاملا فارسی این امکان را برای همه فراهم مینماید که بدون داشتن دانش برنامه نویسی برنامه های اندروید خود را طراحی نمایند. این برنامه توسط سایت ایرانی http://bejo.ir پشتیبانی میشود و میتوانید ابزار های مورد نیاز خود را از آن دریافت و آموزشهای آن را مشاهده نمایید.

خروجی برنامه ساز JoApp یک فایل با پسوند CJO میباشد که با ارسال بر روی پنل کاربری خود در سایت http://www.bejo.ir میتوانید فایل اندرویدی APK آن را دریافت نمایید.

حال چگونه قبل از ارسال فایل CJO بر روی سایت برنامه ای که طراحی کرده ایم را مشاهده کنیم؟

از طریق این برنامه میتوانید فایل های CJO را مانند یک برنامه اندرویدی تست و مشاهده کنید کنید. سپس در صورتی که نیاز به تغییر داشت آن را تغییر دهید و به سایت Bejo.ir ارسال کنید تا به صورت اتوماتیک و پس از بررسی APK آن را دریافت مورد استفاده قرار دهید.

 

آموزش نهایی:

برنامه ساز JoApp این امکان را برای شما فراهم مینماید که قبل از اقدام به ارسال فایل های CJO که خروجی برنامه ساز JoApp هستند آن را بر روی موبایل اندروید خود تست و بررسی نمایید.

این امکان به شما کمک میکند که به بهترین نحو فایل های CJO خود را در قالب یک برنامه اندروید بر روی گوشی خود تست کنید و سپس اقدام به ارسال آن بر روی سایت و پنل کاربری خود نمایید تا فایل APK آن را دریافت نمایید.

کافی است برنامه APK تستر برنامه ساز JoApp را دانلود و بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. سپس با ذخیره فایل CJO بر روی حافظه موبایل خود و باز کردن برنامه تستر مسیر فایل CJO را در برنامه مشخص کنید. پس از این کار شما میتوانید با زدن کلید <شروع تست برنامه> فایل CJO را در قالب یک برنامه اندرویدی مشاهده کنید.

 

دانلوددانلود برنامه JOAPP v4.5.2 با لینک مستقیم | (48.56 مگابایت)

دانلوددانلود DotNet Framework 4.0 با لینک مستقیم | (40.91 مگابایت)

آموزشآموزش های مربوط به کار با نرم افزار JOAPP 

منبعمنبع: joapp.irعضويت در کانال تلگرام اپس نيوز دنبال کردن پيج اينستاگرام اپس نيوز