دانلود نرم افزار آفیس Microsoft Office Pro Plus 2016 برای ویندوز

دسترسي سريع

فروشگاه اپس نیوز

دانلود آفیس 2016 آپدیت دسامبر 2016

نرم افزار آفیس اولین بار در سال 1989 توسط شرکت مایکروسافت برای سیستم عامل های مک و داس منتشر شد. این نرم افزار از همان ابتدا از محبوبیت بالایی برخوردار بود بطوری که امروزه در بیشتر اداره ها برای انجام کارهای اداری از این نرم افزار فوق العاده استفاده می کنند. نسخه اصلی Microsoft Office 2016 هم زمان با عرضه ویندوز 10 منتشر شد. مایکروسافت سعی کرده تا آفیس 2016 را به بهترین نسخه این نرم افزار که تا کنون منشتر شده است تبدیل کند که در نسخه 2016 علاوه بر رابط کاربری زیباتر شاهد اضافه شدن بخش های جدیدی نیز به نرم افزار هستیم. همچنین Microsoft Office 2016 از سیستم عامل های 32 و 64 بیتی پشتیبانی می کند. Microsoft Office Pro Plus 2016 شامل نرم افزارهای Microsoft word - Microsoft Excel - Microsoft PowerPoint - Microsoft Outlook - Microsoft OneNote - Microsoft Office می باشد. در ادامه نگاهی به کاربرد هر یک از این نرم افزارها داریم.

 

دانلود نرم افزار آفیس Microsoft Office Pro Plus 2016 برای ویندوز

 

- Microsoft word: این نرم افزار یکی از برترین نرم افزارها در زمینه ساخت و نوشتن متون به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی می باشد.

- Microsoft Excel: یکی از پرکاربردترین نرم افزار های آفیس می باشد که این نرم افزار محاسبات پیچیده ریاضی را به راحتی و با سرعت بالا انجام می دهد.

- Microsoft PowerPoint: یکی از محبوب ترین نرم افزارها در ساخت اسلاید و پخش آن می باشد. کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و هرکسی می تواند با این نرم افزار کار کند.

- Microsoft Outlook: نرم افزاری مفبید در زمینه ارسال، دریافت و مدیریت ایمیل ها.

- Microsoft OneNote: این نرم افزار را می توان یک دفترچه یادداشت الکترونیکی دانست.

- Microsoft Office: مایکروسافت یک نسخه‌ی آزمایشی از مسنجر اسکایپ را برای کسب و کارها منتشر کرده است ، این ورژن از اسکایپ ، در حقیقت بعنوان جایگزینی برای Lync ارائه شده است .

 
عضويت در کانال تلگرام اپس نيوز دنبال کردن پيج اينستاگرام اپس نيوز