از حالا به بعد کورتانا می تواند زبان های فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی را در ویندوز 10 ترجمه

مرجع آموزش ویدیویی برنامه نویسی و برنامه نویسی تحت وب

دسترسي سريع

فروشگاه اپس نیوز

ديروز تيم ترجمه مايکروسافت اعلام نمود که آنها قابليت پشتيباني از ترجمه فوري از زبان هاي فرانسه، آلماني، ايتاليايي و اسپانيايي را در کورتانا و بر روي ويندوز 10 مهيا نموده نموده اند.

 

از حالا به بعد کورتانا می تواند زبان های فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی را در ویندوز 10 ترجمه فوری کند!

 

به واسطه اين ويژگي جديد، مي توانيد مثلا به زبان انگليسي از کورتانا بخواهيد که عبارت: «نزديک ترين ايستگاه تاکسي به اينجا کجاست؟» را به زبان فرانسوي برايتان ترجمه نمايد تا اين دستيار صوتي-ديجيتالي در لحظه خواسته شما را اجابت نموده و نيازتان را برطرف کند.

در همين راستا خود شرکت ساکن ردموند در مورد اين ويژگي بيان داشته که: «وقتي از ويندوز 10 در يکي از زبان هاي فرانسه، آلماني، ايتاليايي و اسپانيايي استفاده مي کنيد و به ترجمه سريع يک عبارت نياز داريد، مي توانيد خيلي ساده آن را از کورتانا بپرسيد و در لحظه ترجمه ي آن را دريافت نمائيد. حتي مي توانيد در مکان هايي که امکان صحبت با صداي بلند را نداريد، عبارت مورد نظرتان را در نوار ابزار اين دستيار صوتي تايپ نموده و پاسخ آن را دريافت کنيد.»

بد نيست يادآوري نمائيم که دو هفته پيش نيز اهالي ردموند، توانايي هاي تازه اي به کورتانا در ويندوز اضافه کرده اند که به آن اجازه مي دهد روي چند ديوايس به شکل همزمان حاضر بوده و آنها را با يکديگر سينک نموده و ميان شان ارتباطي بهينه تر را پديد آورد.

 

- منبع: دیجیاتو
عضويت در کانال تلگرام اپس نيوز دنبال کردن پيج اينستاگرام اپس نيوز